San Francesco di Assisi


akadálymentes oldal


2017. július
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


2017. július 24. hétfõ,
Kinga, Kincsõ napja van

Arcidiocesi di Eger


  magyar italiano




Boldogságprogram


  qrcode

" Egy cseppnyi őszinte szeretet nemesebb tengernyi tudománynál.
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus
Általános Iskola
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc




SPORTVERSENYEK


2017. április 30. - Lovas verseny - futószáras
Miskolc

Gőz Petra 2.bházi1. helyezés

2017. április 30. - Lovas verseny - ügyességi
Miskolc

Ákos Botond 8.aházi4. helyezés

2017. április 2. - Regionális judo verseny

Kovács Máté 1.bkörzeti1. helyezés

2017. március 26. - Szakács Krisztián Emléktorna
Kazincbarcika

Almási Ádám 1.akörzeti3. helyezés

2017. február 18. - Labdarúgó kupa
Tiszaújváros

Almási Ádám 1.akörzeti2. helyezés

2017. március 26. - Szakács Krisztián Emléktorna
Kazincbarcika

Kelemen Zénó 1.akörzeti3. és a legjobb játékos különdíj helyezés

2017. február 26. - DVTK Kupa a Fekete László-vándordíjért
Miskolc

Kelemen Zénó 1.avárosi1. helyezés

2017. március 8. - Diákolimpia – kötött fogású birkózás

Orliczky Bendegúz 8.bországos1. helyezés

2017. - Diákolimpia – sakk - I. és II. korcsoport

Zobay Tamás 3.b
Nagy Martin 4.b
megyei1. helyezés

2017. - Táncverseny - csapat

Cseke Klára 3.bországos3. helyezés

2017. március 29. - Diákolimpia - Labdarúgás

Almási Ádám 1.a
Kelemen Zénó 1.a
Jacsó Dávid 1.b
Jacsó Zalán 1.b
Nagy Levente 1.b
Krompaszki Gyula 2.a
Péli Erik 2.a
Marincsák Tamás 2.a
Schadt Milán 2.b
Malecz Kristóf 2.b
városi4. helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter, Hollóné Dobos Rita

2017. március 17. - Sícross
Murau - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 4. - Lesiklás - Magyar Kupa
Lachtal - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 16. - Bankár Kupa
Murau - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 16. - Atomic Kupa
Lachtal - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. - Telekom Kupa
Murau - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 12. - Diákolimpia - Síelés
Lachtal - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 19. - Diákolimpia – úszás
Debrecen

Pásztor Dalma 7.bországos4. helyezés

2017. március 18. - Diákolimpia – úszás - két úszásnem
Debrecen

Hornyik Panna 3.aországos5. és 13. helyezés

2017. március 11. - Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny

Dóka Emma 1.anemzetközi2. helyezés

2017. március 11. - Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny - 3 úszásnem

Simon Csilla 1.anemzetközi2. 5. és 6. helyezés

2017. február 18. - Hajós Alfréd - kupa - két úszásnem
Debrecen

Simon Csilla 1.amegyei8. helyezés

2017. február 14. - „Jövő bajnokai” úszóverseny - 3 úszásnem

Simon Csilla 1.akörzeti1. és 2. helyezés

2017. február 18. - Tiszaújvárosi utánpótlás torna
Tiszaújváros

Kelemen Zénó 1.akörzeti1. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás

Kudlák Anna 5.bmegyei7. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Szucskó Lili 5.bmegyei9. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Mrva Patrik 8.bmegyei4. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Tóth Márton 8.amegyei3. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Pásztor Dalma 7.bmegyei1. és 3. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás

Mrva Patrik 8.b
Szucskó Lili 5.b
Kudlák Anna 5.b
Mihalcsik Gusztáv 8.a
megyei4. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás

Tóth Márton 8.amegyei3. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás (2 úszásnem)

Pásztor Dalma 7.bmegyei1-3. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás

Simon Csilla 1.amegyei5. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás (2 úszásnem)

Hornyik Panna 3.amegyei1. helyezés

2017. február 13. - Sakk Diákolimpia
Berente

Zobay Tamás 3.b
Nagy Martin 4.b
városi1. helyezés

2017. február 18. - Debrecen – úszóverseny (2 úszásnem)

Rusznyák Raul 4.bvárosi7-12. helyezés

2017. február 14. - Országos diákolimpia – judo Serdülő B

Kovács Csaba 6.aországos5. helyezés

2017. február 12. - Sakk Diákolimpia -csapatverseny

Nagy Martin 4.b
Hotyek Bence 4.b
Kocsis Gergely 3.b
Zobay Tamás 3.b
városi3. helyezés

2017. február 12. - Sakk Diákolimpia

Kocsis Gergely 3.b
Hotyek Bence 4.b
városi6-7. helyezés

2017. február 4. - „Jövő bajnokai” úszóverseny (3 úszásnem)

Rusznyák Raul 4.bvárosi2-4-6. helyezés

2016. december - Karácsonyi Kupa - úszás

Dóka Emma 1.avárosi1-2-3. helyezés

2016. decembere - Városi Diákolimpia

Simon Csilla 1.avárosi3 helyezés

2016. decembere - Bitskey Zoltán Nemzetközi Úszóverseny (3 úszásnem)

Simon Csilla 1.anemzetközi6-8-9. helyezés

2016. december 13. - MVSI- kupa – úszás (3 úszásnem)

Simon Csilla 1.amegyeibajnok helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Dóka Ádám 6.avárosi6. helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Rusznyák Raul 4.bvárosi4. helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Simon Csilla 1.avárosi3. helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Hornyik Panna 3.avárosi1. helyezés

2016. december 10. - Kemény Dénes Városi Sportuszoda

Rusznyák Raul 4.bvárosi1-4. helyezés

2016. december 10. - Kemény Dénes Városi Sportuszoda

Jacsó Zalán 1.b
Dobszai Bendegúz 1.b
Debreceni Luca 1.b
városi1. helyezés

2016. november 5. - XIXO Mikulás-kupa Nemzetközi judo verseny - 49 kg korcsoport

Kovács Csaba 6.anemzetközi3. helyezés

2016. november 15. - Amatőr úszóverseny
Miskolc

Pásztor Dalma 7.b
Rusznyák Raul 4.b
Dóka Ádám 4.a
megyei1-2-3. helyezés

2016. október 26. - Diósgyőri úszóverseny
Miskolc

Jacsó Dávid 1.bvárosi3. helyezés

2016. október 26. - Diósgyőri úszóverseny
Miskolc

Dobszai Bendegúz 1.b
Kling Benedek 1.b
Nagy Levente 1.b
városi2. helyezés

2016. október 26. - Diósgyőri úszóverseny
Miskolc

Jacsó Zalán 1.bvárosiI. helyezés

2015. Június - Strandröplabda
Miskolc

Beke Ádám 7.a
Szabó Ákos 8.b
Helmeczi Márkó 7.a
Kecskeméti Ádám 7.a
Remák Patrik 7.b
városi2. helyezésFelkészítő: Jávorkúti J-Soós Z

2015.május - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Tigyi Zsuzsa 7.b távolugrás
Tóth Norbert 8.b 100 m síkfutás
Tóth Norbert 8.b magasugrás
Pataki Ágnes 7.b 1500 m síkfutás

Mizsér Vanda 5.a 4x100 m III. kcs. leány váltó
Pásztor Dalma 5.b
Barabás Panna 6.a
Tigyi Zsuzsa 6.b
Beke Ádám 7.a 4x100 m IV. kcs fiú váltó
Helmeczi Márkó 7.a
Remák Patrik 7.b
Tóth Norbert 8.b
megyei2.
4.
5.
5.
5.
5.
5.
5.
5.
5.
9.
helyezés
Felkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Schadt Martin 8.a
Koleszár Martin 7.a 1500 m síkfutás
városiindultak helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Frindt Nikolett 8.a távolugrás
Mizsér Vanda 5.a 60 m síkfutás
városi7. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Barabás Panna 6.a távolugrás
Mizsér Vanda 5.a kislabdahajítás
Helmeczi Márkó 7.a kislabdahajítás
Pásztor Dalma 5.b 60 m síkfutás
Juhász Réka 7.b 1500 m síkfutás
Beke Ádám 7.a 100 m síkfutás
városi6. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015. április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Helmeczi Márkó 7.a magasugrás

4x100 m fiú váltó III.kcs
Mrva Patrik 6.b
Tóth Bence 6.a
Simon Áhim 5.a
Simon Áron 5.a
városi5. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J.Kerekesné A

2015. április - Atlétika diákolimpia
Miskolc

Pataki Ágnes 7.b 1500 m síkfutás
Tóth Norbert 8.b magasugrás
4x100 m leány váltó
Barabás Panna 6.a
Pásztor Dalma 5,b
Mizsér Vanda 5.a
Tigyi Zsuzsa 6.a
4x100 m fiú váltó
Beke Ádám 7.a
Helmeczi Márkó 7.a
Remák Patrik 7.b
Tóth Norbert 8.b

városi4. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J.Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Tóth Norbert 8.b 100 m-es síkfutás
Tigyi Zsuzsa 6.b távolugrás
városi2. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J.Kerekesné A

2015.március - Diákolimpia judo

Kovács Csaba 4.aországos5. helyezés

2015. március - Sakk diákolimpia csapat lányok
Edelény

Nyakas Laura 2.a
Radics Kitti 2.a
Balogh Boglárka 2.a
városi8. helyezés

2015. március - Sakk diákolimpia csapat fiú
Edelény

Nagy Martin 2.b
Rusznyák Raul 2.b
Zobay Tamás 1.b
Kocsis Gergely 1.b
megyei9. helyezés

2015. február - Sakk diákolimpia egyéni leányok
Miskolc

Nyakas Laura 2.a
Radics Kitti 2.a
városi

2015.február - Sakk diákolimpia csapat
Miskolc

Hotyek Bence 2.b
Földes Máté 2.b
Rőczei Krisztián 2.b
Radics Kitti 2.a
Nyakas Laura 2.a



városi

2015.02. - Sakk diákolimpia csapat
Miskolc

Rusznyák Raul 2.b
Nagy Martin 2.b
Kocsis Gergely 1.b
Zobay Tamás Ferenc1.b
városi3. helyezés

2015.02. - Sakk diákolimpia egyéni
Miskolc

Rusznyák Raul 2.b
Nagy Martin 2.b
Kocsis Gergely 1.b
Zobay Tamás Ferenc 1.b
Hotyek Bence 2.b
Pocsai Gergő 2.a
Dóka Ádám 2.a
Rőczei Krisztián 2.b
Földes Máté 2.b
Kótai Kevin 2.b
városi

2015. január - Diákolimpia úszás
Miskolc

Rusznyák Raul 2.a
Virág Réka 2.a
Merkel Emma3.a
Kudlák Anna 3.b
Vinnai Bence3.b
Szucskó Lili 3.b
városiFelkészítő: Hollóné Dobos Rita

2015. január - Asztalitenisz
Miskolc

Ablonczy Attila 4.amegyeiIV. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

2014/15. tanév I. félév - Asztalitenisz Diákolimpia

Ablonczi Attila 4.avárosi1. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

2014/15. tanév I. félév - Úszás Diákolimpia Városi döntő

Pásztor Dalma 5.b
Tigyi Zsuzsanna 6.b
Pataki Ágnes 7.b
Juhász Réka 7.b
Rusznyák Raul 2.b
városi1., 1.
5., 5.
2., 4.
4., 6.
4. helyezés
Felkészítő: Soós Zoltán
Hollóné Dobos Rita

2014/15. tanév I. félév - Karácsonyi Kupa Megyei Úszóverseny

Merkel Emma 3.a
Pataki Ágnes 7.b
Juhász Réka 7.b
Hutkai Petra 8.a
Tóth Márton 6.a
Pásztor Dalma 5.b
megyei2., 4., 5.
2., 4., 5.
4., 6., 6.
3., 5., 7.
2., 4., 8.
2., 2., 3. helyezés

2014/15. tanév I. félév - Judo: Mikulás kupa

Kovács Csaba 4.a
Kovács Csaba 4.a
országos3.
7. helyezés
Felkészítő: Szabó Józsefné

2014/15. tanév I. félév - Fráter Kupa Teremlabdarúgó Torna

Szabó Áron 6.b
Merkel Tamás 6.a
Nyilasi Roland 5.b
Mrva Patrik 6.b
Nagy Balázs 6.b
Bugil Ákos 6.b
Körmöndi Bence 6.b
Demeter Soma 6.b
városi1. helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter

2014. II. félév - Atlétika diákolimpia

Tigyi József 6.a -magasugrás - 5.
Tigyi Zsuzsanna 5.b - távolugrás - 5.
Frindt Nikoletta 7.a -300 m futás - 7.
megyei5.-5.-7. helyezésFelkészítő: Kerekesné Kemény Anna
Soós Zoltán
Jávorkuti Judit

2014. II. félév - Sakk diákolimpia

Szabó Máté 6.avárosi6. helyezésFelkészítő: Kerekesné Kemény Anna

2013/14. 1. félév - Fráter-kupa labdarúgás III. korcs.
Fráter György Gimnázium

Czink Milán 5.a
Czink Roland 5.a
Merkel Tamás 5.b
Bugil Ákos 5.b
Mrva Patrik 5.b
Szabó Áron 5.b
Tóth Bence 5.a
Dienes Dávid 4.b
városi3. helyezésFelkészítő: Soós Zoltán

2013/14. 1. félév - Gárdonyi-kupa röplabda fiú
Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Iskola

Helmeczi Márk 6.a
Beke Ádám 6.a
Kecskeméti Ádám 6.a
Remák Patrik 6.b
Ruszó Kevin 6.b
Matiscsák Ernő 7.b
Szabó Ákos 7.b
Tóth Norbert 7.b
Madarász tamás 7.b
városi1. helyezésFelkészítő: Soós Zoltán
Feladatsor 4. osztály

Feladatsor 5. osztály

Site Meter Google PageRank Copyright © Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 2017 | web: KataPorta.net KataPorta Webstatisztika