San Francesco di Assisi


akadálymentes oldal


2018. április
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


2018. április 24. kedd,
György napja van

Arcidiocesi di Eger


  magyar italiano




Boldogságprogram


  qrcode

" Egy cseppnyi őszinte szeretet nemesebb tengernyi tudománynál.''
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus
Általános Iskola
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc




SPORTVERSENYEK


2018. április - Harc és Táncművészet
Tiszavasvári

Tóth Zsófia (4.b)megyei2. helyezés

2018. április - Országos Sakk Diákolimpia

Zobay Tamás (4.b)városiElismerő helyezés

2018.04.06. - Regionális Judo Bajnokság
Debrecen

Kovács Máté (2.b)megyei1. helyezés

2018.04.10. - XV. precíziós ifjúsági légfegyveres bajnokság

Iváncsó Mercédesz (8.a) - 1.hely (lány)
Kolozsvári Ákos (8.a) - 2.hely (fiú)
körzetiA név mellett található a helyezés

2018.április - B-A-Z megyei általános és középiskolás megyi bajnokság Ált. Isk.

Iváncsó Mercédesz (8.a) - 2.hely (lány)
Kolozsvári Ákos (8.a) - 2.hely (fiú)
megyeiA név mellett található a helyezés

2018.04.03. - Görgey Artúr Országos Légfegyveres Verseny

Iváncsó Mercédesz (8.a) - 1.hely (lány)
Kolozsvári Ákos (8.a) - 1.hely (fiú)
országosA név mellett található a helyezés

2018.03.25. - UTE-PPO TALENTUM kupa
Budapest

Almási Ádám (2.a)
Kelemen Zénó (2.a)
országos3. helyezés

2018.03.24. - Országos Úszó Diákolimpia
Hódmezővásárhely

Pásztor Dalmaországos8. helyezés

2018.03.03. - Serdülő Országos Diákolimpia
Cegléd

Kovács Csaba 7.a (55kg-os súlycsoportban)országos7. helyezés

2018.04.07. - Kötöttfogású Területi Magyar Bajnokság
Gyöngyös

Orliczki Zénó 3.akörzeti1. helyezés

2018.03.10. - Kötöttfogású Országos Magyar Bajnokság
Zalaegerszeg

Orliczki Zénó 3.aországos2. helyezés

2018.02.10. - Kötöttfogású Területi Magyar Bajnokság
Szerencs

Orliczki Zénó 3.akörzeti1. helyezés

2018. március - Víz Világnapja úszóverseny
Kemény Dénes Sportuszoda - Miskolc

Rusznyák Raul (5.b) 100m gyors - 6.hely
Rusznyák Raul (5.b) 100m pillangó - 4.hely
Hornyik Panna (4.a) 100m mell - 2.hely
Hornyik Panna (4.a) 50m mell - 2.hely
Hornyik Panna (4.a) 100m gyors - 3.hely
Simon Csilla (2.a) 100m hát - 4.hely
Simon Csilla (2.a) 50m hát - 4.hely
Simon Csilla (2.a) 50m pillangó - 5.hely
Simon Csilla (2.a) vegyesváltó - 3.hely
nemzetköziA név mellett található a helyezés

2018. március - Parallel Szlalom
Murou

Kovács BlankanemzetköziMagyar Bajnoki helyezés

2018. március - Sí Cross Magyar Bajnokság
Murou

Kovács Blankanemzetközi1. helyezés

2018. március - Atomic Kupa
Murou

Kovács Blankanemzetközi1. helyezés

2018. március - Bankár Kupa
Innerkrems

Kovács Blankanemzetközi1. helyezés

2018.03.10-11. - XXII. Vízvilágnapi Úszóverseny
Kemény Dénes Sportuszoda

Tihor Jázmin 1.a (4*50m gyorsváltó)városi3. helyezés

2018.03.02. - Nemzetközi Szinkronkorcsolya Verseny
Budapest

Rogosz Dalma (3.b)nemzetközi5. helyezés

2018.02.24. - Hajós Alfréd Kupa
Debreceni Sportuszoda

Tihor Jázmin (100m lány mellúszás)megyei7. helyezés

2018.02.17. - Megyei Amatőr Úszóverseny
Miskolc - Diósgyőri Tanuszoda

Tihor Jázmin 1.a (4*50m gyorsúszó váltó)városi1. helyezés

2018.03.02. - A megye legjobb úszói
Miskolc

Simon Csilla (2.a)
Dóka Emma (2.a)
Hornyik Panna (4.a)
városiDíjátadó helyezés

2018.02.08. - Sí Diákolimpia
Mátraszentistván

Töreczki Barna
Szucskó Lili
Szucskó Martin
Kovács Csaba
országosKözépmezőnyben elért helyezés

2018.02.07. - Magyar Bajnokság
Saint Lambreht

Kovács Blanka (óriás műlesiklás) - 1.hely
Kovács Blanka (szlalom) - 3.hely
nemzetköziA név mellett található a helyezés

2018.02.07. - Megyei Diákolimpia (Úszás)
Ózd

Pásztor Dalma (100m gyors) - 1.hely
Simon Csilla (50m hát) - 1.hely
Pásztor Dalma (100m hát) - 2.hely
Vinnai Bence (100m hát) - 2.hely
Simon Csilla (50m gyors) - 3.hely
Dóka Emma (50m hát) - 3.hely
Dóka Ádám (100m hát) - 3.hely
Szucskó Lili (100m gyors) - 5.hely
Virág Réka (100m mell) - 5.hely
Virág Réka (100m gyors) - 5.hely
Rusznyák Raul (100m gyors) - 6.hely
Dóka Ádám (100m gyors) - 7.hely
Rusznyák Raul (100m pillangó) - 4.hely
megyeiA nevek mellett található az úszásnem és a helyezés

2018.03.04. - Regionális Judo Verseny
Miskolc

Kovács Máté 2.bmegyei1. helyezés

2018.02.17. - DVTK Legendák Kupa
Miskolc

Almási Ádám 2.anemzetközi1. helyezés

2018.02.05. - Megyei Diákolimpia
Szerencs

Simon Csilla 2.a (50m hát) - 1.hely
Simon Csilla 2.a (50m gyors) - 3.hely
Dóka Emma 2.a (50m hát) - 3.hely
Dóka Emma 2.a (50m gyors) - 4.hely
megyeiA nevek mellett található az úszásnem és a helyezés

2018.02.19. - Városi Úszóverseny
Diósgyőri Uszoda

Debreczeni Luca 2.b (50m gyors) - 1. hely
Debreczeni Luca 2.b (50m hát) - 3. hely
Dobszai Bendegúz 2.b (50m mix váltó) - 1.hely
Dobszai Bendegúz 2.b (50m váltó) - 3.hely
városiA nevek mellett található az úszásnem és a helyezés

2018.01.29. - Andorrai Sakk
Andorra

Kovács Blanka 6.anemzetközi12. helyezés

2018.01.14. - Felsőzsolcai Utánpótlás Foci
Felsőzsolca

Kudlák Kristófvárosi1. helyezés

2017.12.09. - Alsózsolcai Focitorna
Alsózsolca

Kudlák Kristófvárosi2. helyezés

2018.01.21. - Országos Alpesi Műlesiklás
Grebenzen (Ausztria)

Kovács Blanka 6.aországos1. helyezés

2017.12.15-16-17. - Cikluszáró Nemzetközi Úszóverseny
Miskolc

Rusznyák Raul (200m-en)
nemzetközi4. helyezés

2017.12.09. - Mikulás Kupa (úszóverseny)
Miskolc

Rusznyák Raul (33m gyors) 1.hely
Rusznyák Raul (3*33m gyors) 2.hely
megyeiAz úszásnem mellett található a helyezés

2017.12.06. - Fogyatékossággal Élő Emberek Világnapja
Miskolc

Horváth Dominik (Hátúszás)városi1. helyezés

2017.12.10. - Kerepesi Foci Kupa
Kerepestarcsa

Kudlák Ádám 3.helyvárosi3 helyezés

2017.12.16. - Miskolc Kupa (úszás)
Miskolc

Tihor Jázmin 1.avárosi1. helyezés

2018.01.20. - Korondi Nemzetközi Birkózóverseny - Lőrincz Márton emlékverseny
Korond

Orliczki Zénó 3.anemzetközi3. helyezés

2017.11.-2018.01. - Focitornás eredmények

Krompaszki Gyula - Nemzetközi Focitorna (4.hely)
Krompaszki Gyula - Csepp Gól Focitorna (4.hely)
Krompaszki Gyula - Hajdúnánás (3.hely)
+ "A torna legjobb játékosa" különdíj
országosA név mellett található a torna neve és a helyezés

2018.01.20-21. - Országos Média Kupa - szlalom bajnokság
Grebenzen (Ausztria)

Kovács Blankaországos1. helyezés

2017.12.02. - Nemzetközi cheerleading verseny (csapat)
Győr

Kasler Fanny (1.b)nemzetközi1. helyezés

2017.december - Futsal U8 DVTK

Almási Ádám 2.a
Kelemen Zénó 2.a
megyei3. helyezés

2017.12.03. - Hajdúvárosok Kupája (U8 korosztály DVTK)

Almási Ádám 2.a
Kelemen Zénó 2.a
városi2. helyezés

2017.12.15-16-17. - Cikluszáró Úszóverseny
Eger

Hornyik Panna /4.a/ 3.hely (50m mell)
Hornyik Panna /4.a/ 1.hely (100m mell)
Hornyik Panna /4.a/ 1.hely (200m mell)
Hornyik Panna /4.a/ 2.hely (100m gyors)
Hornyik Panna /4.a/ 3.hely (200m gyors)

Simon Csilla /2.a/ 4.hely (50m pillangó)
Simon Csilla /2.a/ 5.hely (200m vegyes)
Simon Csilla /2.a/ 7.hely (200m gyors)
Simon Csilla /2.a/ 6.hely (100m gyors)
nemzetköziA nevek mellett található az úszásnem és a helyezés

2017.12.02-03. - XXIII. Testvérvárosok Kupa (30.Bitskey Zoltán emlékverseny)

Hornyik Panna 2.hely (50m gyors)
Hornyik Panna 1.hely (50m mell)
megyeiAz úszásnem mellett található a helyezés

2017.12.15. - Mikulás Foci Kupa

Krompaszki Gyula
Kis Kővágó Kristóf
Marincsák Tamás
Kelemen Zénó
Nagy Levente
Almási Ádám
Kudlák Kristóf
Hajkó Milán
Schodt Milán
Krompaszki Márton
városi2. helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter

2017.12.16. - Munkácsy Dezső emlékverseny - birkózás

Orliczki Zénóvárosi2. helyezés

2017.12.13. - Diákolimpia (Úszás)

Simon Csilla 1.hely (50m hát)
Simon Csilla 2.hely (50m gyors)
Dóka Emma 3.hely (50m gyors)
Dóka Emma 2.hely (50m hát)
Török Hanga 11.hely (50m gyors)
Török Hanga 8. hely (50m hát)
Hornyik Panna 5.hely (50m mell)
Hornyik Panna 4.hely (50m gyors)
Török Borbála 11.hely (50m hát)
Malecz Kristóf 11.hely (50m gyors)
Malecz Kristóf 8.hely (50m mell)
Vinnai Dániel 7.hely (50m mell)
városiA nevek mellett található az úszásnem és a helyezés

2017.12.13. - Vasas Kupa

Kovács Blanka (úszás)országos2. helyezés

2017.12.13. - Diákolimpia (Úszás)

Vinnai Bence 1.hely (hátúszás)
Szucskó Lili 2. hely (100m gyors)
Szucskó Lili 4. hely (50m mell)
Kovács Blanka 5. hely (50m mell)
Pásztor Dalma 1.hely (100m gyors)
Pásztor Dalma 2. hely (100m mell)
városiA nevek mellett található a helyezés

2017.12.09. - Mikulás Kupa házi úszóverseny

Debreczeni Luca 2.bházi1. helyezés

2017.12.03-04. - B-A-Z Megyei úszás napja úszóverseny

Vinnai Bence 1.hely (100m hát)
Vinnai Bence 1.hely (100m gyors)
Vinnai Bence 1.hely (50m pillangó)
Vinnai Bence 2.hely (100m mell)
Szucskó Lili 3.hely (gyorsúszás)
Dóka Ádám 5.hely (200m vegyes)
Dóka Ádám 5.hely (100m pillangó)
Dóka Ádám 4.hely (100m mell)
Dóka Ádám 5.hely (100m hát)
Dóka Ádám 7.hely (400m gyors)
megyeiA nevek mellett található az úszásnem és a helyezés

2017.12.09. - Kosárpalánta Bajnokság

Jacsó Dávid (2.b)
Jacsó Zalán (2.b)
városi1. helyezés

2017. november - Megyei Úszóverseny

Vinnai Bencemegyei3. helyezés

2017.11.19. - Judo Regionális Bajnokság

Kovács Máté 2.b - (Aranyérem)megyei1. helyezés

2017.11.18. - Megyei Úszóbajnokság
Miskolc - Kemény Dénes Uszoda

Simon Csilla 2.a (200m vegyes) - 1.
Simon Csilla 2.a (50m pillangó) - 4.
Simon Csilla 2.a (100m mell) - 1.
Simon Csilla 2.a (400m gyors)
Dóka Emma 2.a (100m hát) - 1.
Dóka Emma 2.a (50m pillangó) - 2.
Dóka Emma 2.a (200m vegyes) - 2.
megyeiA nevek mellett található az úszásnem és a helyezés

2017.11.18. - Megyei Úszóverseny

Rusznyák Raul 5.b (200m vegyes) - 6.
Rusznyák Raul 5.b (100m mell) - 5.
megyei6.-5. helyezés

2017.11.18. - Megyei Úszóbajnokság

Pásztor Dalma (100m gyors) - 2.
Pásztor Dalma (100m hát) - 2.
Pásztor Dalma (100m mell) - 3.
Pásztor Dalma (50m pillangó) - 2.
megyeiA név mellett található az úszásnem és a helyezés

2017.11.18. - Megyei Úszóverseny

Dóka Ádám - (100m mell) - 4.
Dóka Ádám - (100m pillangó) - 5.
megyei4.-5. helyezés

2017.11.18. - Megyei Úszóbajnokság

Virág Réka (100m pillangó) - 3.
Virág Réka (100m mell) - 2.
Virág Réka (200m vegyes) - 2.
Virág Réka (100m hát) - 3.
megyei3.-2.-2.-3. helyezés

2017. október - Labdarúgó Kupa
Kecskemét

Almási Ádám (2.a)országos1. helyezés

2017.10.22. - Csepeli Focitorna (U8 korosztályos DVTK)
Budapest

Almási Ádám (2.a)országos1. helyezés

2017.október - DSI évadnyitó torna
Diósgyőr

Kelemen Zénó 2.a - (Legjobb mezőnyjátékos cím)országos3. helyezés

2017.10.22. - Csepeli Foci Torna
Budapest

Kelemen Zénó 2.aországos1. helyezés

2017.10.21. - Hajós Alfréd kupa (3 úszásnem)
Debrecen

Simon Csilla 2.aországos5.-5.-11. helyezés

2017.október 21. - Hajós Alfréd kupa (3 úszásnem)
Debrecen

Hornyik Panna országos1.-3.-4. helyezés

2017. június-október - Országos Lovasverseny
Ráckeve,Hajdúszoboszló, Dunaharaszti, Tápiószentmárton

Hornyik Molli 7.b
városi1.-1.-4.-5.-2. helyezés

2017. április 30. - Lovas verseny - futószáras
Miskolc

Gőz Petra 2.bházi1. helyezés

2017. április 30. - Lovas verseny - ügyességi
Miskolc

Ákos Botond 8.aházi4. helyezés

2017. április 2. - Regionális judo verseny

Kovács Máté 1.bkörzeti1. helyezés

2017. március 26. - Szakács Krisztián Emléktorna
Kazincbarcika

Almási Ádám 1.akörzeti3. helyezés

2017. február 18. - Labdarúgó kupa
Tiszaújváros

Almási Ádám 1.akörzeti2. helyezés

2017. március 26. - Szakács Krisztián Emléktorna
Kazincbarcika

Kelemen Zénó 1.akörzeti3. és a legjobb játékos különdíj helyezés

2017. február 26. - DVTK Kupa a Fekete László-vándordíjért
Miskolc

Kelemen Zénó 1.avárosi1. helyezés

2017. március 8. - Diákolimpia – kötött fogású birkózás

Orliczky Bendegúz 8.bországos1. helyezés

2017. - Diákolimpia – sakk - I. és II. korcsoport

Zobay Tamás 3.b
Nagy Martin 4.b
megyei1. helyezés

2017. - Táncverseny - csapat

Cseke Klára 3.bországos3. helyezés

2017. március 29. - Diákolimpia - Labdarúgás

Almási Ádám 1.a
Kelemen Zénó 1.a
Jacsó Dávid 1.b
Jacsó Zalán 1.b
Nagy Levente 1.b
Krompaszki Gyula 2.a
Péli Erik 2.a
Marincsák Tamás 2.a
Schadt Milán 2.b
Malecz Kristóf 2.b
városi4. helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter, Hollóné Dobos Rita

2017. március 17. - Sícross
Murau - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 4. - Lesiklás - Magyar Kupa
Lachtal - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 16. - Bankár Kupa
Murau - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 16. - Atomic Kupa
Lachtal - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. - Telekom Kupa
Murau - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 12. - Diákolimpia - Síelés
Lachtal - Ausztria

Kovács Blanka 5.aországos1. helyezés

2017. március 19. - Diákolimpia – úszás
Debrecen

Pásztor Dalma 7.bországos4. helyezés

2017. március 18. - Diákolimpia – úszás - két úszásnem
Debrecen

Hornyik Panna 3.aországos5. és 13. helyezés

2017. március 11. - Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny

Dóka Emma 1.anemzetközi2. helyezés

2017. március 11. - Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny - 3 úszásnem

Simon Csilla 1.anemzetközi2. 5. és 6. helyezés

2017. február 18. - Hajós Alfréd - kupa - két úszásnem
Debrecen

Simon Csilla 1.amegyei8. helyezés

2017. február 14. - „Jövő bajnokai” úszóverseny - 3 úszásnem

Simon Csilla 1.akörzeti1. és 2. helyezés

2017. február 18. - Tiszaújvárosi utánpótlás torna
Tiszaújváros

Kelemen Zénó 1.akörzeti1. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás

Kudlák Anna 5.bmegyei7. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Szucskó Lili 5.bmegyei9. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Mrva Patrik 8.bmegyei4. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Tóth Márton 8.amegyei3. helyezés

2017. február 13. - Diákolimpia – úszás
Szerencs

Pásztor Dalma 7.bmegyei1. és 3. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás

Mrva Patrik 8.b
Szucskó Lili 5.b
Kudlák Anna 5.b
Mihalcsik Gusztáv 8.a
megyei4. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás

Tóth Márton 8.amegyei3. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás (2 úszásnem)

Pásztor Dalma 7.bmegyei1-3. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás

Simon Csilla 1.amegyei5. helyezés

2017. február 15. - Diákolimpia – úszás (2 úszásnem)

Hornyik Panna 3.amegyei1. helyezés

2017. február 13. - Sakk Diákolimpia
Berente

Zobay Tamás 3.b
Nagy Martin 4.b
városi1. helyezés

2017. február 18. - Debrecen – úszóverseny (2 úszásnem)

Rusznyák Raul 4.bvárosi7-12. helyezés

2017. február 14. - Országos diákolimpia – judo Serdülő B

Kovács Csaba 6.aországos5. helyezés

2017. február 12. - Sakk Diákolimpia -csapatverseny

Nagy Martin 4.b
Hotyek Bence 4.b
Kocsis Gergely 3.b
Zobay Tamás 3.b
városi3. helyezés

2017. február 12. - Sakk Diákolimpia

Kocsis Gergely 3.b
Hotyek Bence 4.b
városi6-7. helyezés

2017. február 4. - „Jövő bajnokai” úszóverseny (3 úszásnem)

Rusznyák Raul 4.bvárosi2-4-6. helyezés

2016. december - Karácsonyi Kupa - úszás

Dóka Emma 1.avárosi1-2-3. helyezés

2016. decembere - Városi Diákolimpia

Simon Csilla 1.avárosi3 helyezés

2016. decembere - Bitskey Zoltán Nemzetközi Úszóverseny (3 úszásnem)

Simon Csilla 1.anemzetközi6-8-9. helyezés

2016. december 13. - MVSI- kupa – úszás (3 úszásnem)

Simon Csilla 1.amegyeibajnok helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Dóka Ádám 6.avárosi6. helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Rusznyák Raul 4.bvárosi4. helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Simon Csilla 1.avárosi3. helyezés

2016. december 14. - Városi úszóverseny

Hornyik Panna 3.avárosi1. helyezés

2016. december 10. - Kemény Dénes Városi Sportuszoda

Rusznyák Raul 4.bvárosi1-4. helyezés

2016. december 10. - Kemény Dénes Városi Sportuszoda

Jacsó Zalán 1.b
Dobszai Bendegúz 1.b
Debreceni Luca 1.b
városi1. helyezés

2016. november 5. - XIXO Mikulás-kupa Nemzetközi judo verseny - 49 kg korcsoport

Kovács Csaba 6.anemzetközi3. helyezés

2016. november 15. - Amatőr úszóverseny
Miskolc

Pásztor Dalma 7.b
Rusznyák Raul 4.b
Dóka Ádám 4.a
megyei1-2-3. helyezés

2016. október 26. - Diósgyőri úszóverseny
Miskolc

Jacsó Dávid 1.bvárosi3. helyezés

2016. október 26. - Diósgyőri úszóverseny
Miskolc

Dobszai Bendegúz 1.b
Kling Benedek 1.b
Nagy Levente 1.b
városi2. helyezés

2016. október 26. - Diósgyőri úszóverseny
Miskolc

Jacsó Zalán 1.bvárosiI. helyezés

2015. Június - Strandröplabda
Miskolc

Beke Ádám 7.a
Szabó Ákos 8.b
Helmeczi Márkó 7.a
Kecskeméti Ádám 7.a
Remák Patrik 7.b
városi2. helyezésFelkészítő: Jávorkúti J-Soós Z

2015.május - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Tigyi Zsuzsa 7.b távolugrás
Tóth Norbert 8.b 100 m síkfutás
Tóth Norbert 8.b magasugrás
Pataki Ágnes 7.b 1500 m síkfutás

Mizsér Vanda 5.a 4x100 m III. kcs. leány váltó
Pásztor Dalma 5.b
Barabás Panna 6.a
Tigyi Zsuzsa 6.b
Beke Ádám 7.a 4x100 m IV. kcs fiú váltó
Helmeczi Márkó 7.a
Remák Patrik 7.b
Tóth Norbert 8.b
megyei2.
4.
5.
5.
5.
5.
5.
5.
5.
5.
9.
helyezés
Felkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Schadt Martin 8.a
Koleszár Martin 7.a 1500 m síkfutás
városiindultak helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Frindt Nikolett 8.a távolugrás
Mizsér Vanda 5.a 60 m síkfutás
városi7. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Barabás Panna 6.a távolugrás
Mizsér Vanda 5.a kislabdahajítás
Helmeczi Márkó 7.a kislabdahajítás
Pásztor Dalma 5.b 60 m síkfutás
Juhász Réka 7.b 1500 m síkfutás
Beke Ádám 7.a 100 m síkfutás
városi6. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J-Kerekesné A

2015. április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Helmeczi Márkó 7.a magasugrás

4x100 m fiú váltó III.kcs
Mrva Patrik 6.b
Tóth Bence 6.a
Simon Áhim 5.a
Simon Áron 5.a
városi5. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J.Kerekesné A

2015. április - Atlétika diákolimpia
Miskolc

Pataki Ágnes 7.b 1500 m síkfutás
Tóth Norbert 8.b magasugrás
4x100 m leány váltó
Barabás Panna 6.a
Pásztor Dalma 5,b
Mizsér Vanda 5.a
Tigyi Zsuzsa 6.a
4x100 m fiú váltó
Beke Ádám 7.a
Helmeczi Márkó 7.a
Remák Patrik 7.b
Tóth Norbert 8.b

városi4. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J.Kerekesné A

2015.április - Diákolimpia atlétika
Miskolc

Tóth Norbert 8.b 100 m-es síkfutás
Tigyi Zsuzsa 6.b távolugrás
városi2. helyezésFelkészítő: Soós Z -Jávorkúti J.Kerekesné A

2015.március - Diákolimpia judo

Kovács Csaba 4.aországos5. helyezés

2015. március - Sakk diákolimpia csapat lányok
Edelény

Nyakas Laura 2.a
Radics Kitti 2.a
Balogh Boglárka 2.a
városi8. helyezés

2015. március - Sakk diákolimpia csapat fiú
Edelény

Nagy Martin 2.b
Rusznyák Raul 2.b
Zobay Tamás 1.b
Kocsis Gergely 1.b
megyei9. helyezés

2015. február - Sakk diákolimpia egyéni leányok
Miskolc

Nyakas Laura 2.a
Radics Kitti 2.a
városi

2015.február - Sakk diákolimpia csapat
Miskolc

Hotyek Bence 2.b
Földes Máté 2.b
Rőczei Krisztián 2.b
Radics Kitti 2.a
Nyakas Laura 2.a



városi

2015.02. - Sakk diákolimpia csapat
Miskolc

Rusznyák Raul 2.b
Nagy Martin 2.b
Kocsis Gergely 1.b
Zobay Tamás Ferenc1.b
városi3. helyezés

2015.02. - Sakk diákolimpia egyéni
Miskolc

Rusznyák Raul 2.b
Nagy Martin 2.b
Kocsis Gergely 1.b
Zobay Tamás Ferenc 1.b
Hotyek Bence 2.b
Pocsai Gergő 2.a
Dóka Ádám 2.a
Rőczei Krisztián 2.b
Földes Máté 2.b
Kótai Kevin 2.b
városi

2015. január - Diákolimpia úszás
Miskolc

Rusznyák Raul 2.a
Virág Réka 2.a
Merkel Emma3.a
Kudlák Anna 3.b
Vinnai Bence3.b
Szucskó Lili 3.b
városiFelkészítő: Hollóné Dobos Rita

2015. január - Asztalitenisz
Miskolc

Ablonczy Attila 4.amegyeiIV. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

2014/15. tanév I. félév - Asztalitenisz Diákolimpia

Ablonczi Attila 4.avárosi1. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

2014/15. tanév I. félév - Úszás Diákolimpia Városi döntő

Pásztor Dalma 5.b
Tigyi Zsuzsanna 6.b
Pataki Ágnes 7.b
Juhász Réka 7.b
Rusznyák Raul 2.b
városi1., 1.
5., 5.
2., 4.
4., 6.
4. helyezés
Felkészítő: Soós Zoltán
Hollóné Dobos Rita

2014/15. tanév I. félév - Karácsonyi Kupa Megyei Úszóverseny

Merkel Emma 3.a
Pataki Ágnes 7.b
Juhász Réka 7.b
Hutkai Petra 8.a
Tóth Márton 6.a
Pásztor Dalma 5.b
megyei2., 4., 5.
2., 4., 5.
4., 6., 6.
3., 5., 7.
2., 4., 8.
2., 2., 3. helyezés

2014/15. tanév I. félév - Judo: Mikulás kupa

Kovács Csaba 4.a
Kovács Csaba 4.a
országos3.
7. helyezés
Felkészítő: Szabó Józsefné

2014/15. tanév I. félév - Fráter Kupa Teremlabdarúgó Torna

Szabó Áron 6.b
Merkel Tamás 6.a
Nyilasi Roland 5.b
Mrva Patrik 6.b
Nagy Balázs 6.b
Bugil Ákos 6.b
Körmöndi Bence 6.b
Demeter Soma 6.b
városi1. helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter

2014. II. félév - Atlétika diákolimpia

Tigyi József 6.a -magasugrás - 5.
Tigyi Zsuzsanna 5.b - távolugrás - 5.
Frindt Nikoletta 7.a -300 m futás - 7.
megyei5.-5.-7. helyezésFelkészítő: Kerekesné Kemény Anna
Soós Zoltán
Jávorkuti Judit

2014. II. félév - Sakk diákolimpia

Szabó Máté 6.avárosi6. helyezésFelkészítő: Kerekesné Kemény Anna
Feladatsor 4. osztály

Feladatsor 5. osztály

Copyright © Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 2018 | web: KataPorta.net KataPorta Webstatisztika