San Francesco di Assisi


akadálymentes oldal


2017. szeptember
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


2017. szeptember 23. szombat,
Tekla napja van

Arcidiocesi di Eger


  magyar italiano




Boldogságprogram


  qrcode

" Egy cseppnyi őszinte szeretet nemesebb tengernyi tudománynál.
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus
Általános Iskola
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc




TANULMÁNYI VERSENYEK


2017. május 18. - MM Publication Olvasóversenye

Kókai Kevin 7.aországos3. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

2017. május 18. - Miskolci séta - a város napja alkalmából rendezett rajzpályázat

Kapitány Laura 5.bvárosi3. helyezésFelkészítő: Barnáné Juhász Ildikó

2017. május 18. - Miskolci séta - a város napja alkalmából rendezett rajzpályázat

Barabás Panna Rebeka 8.avárosi1. helyezésFelkészítő: Barnáné Juhász Ildikó

2017. április 24. - Városi angol verseny
Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola

Péli Panna Petra 8.bvárosi11. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

2017. április 24. - Városi angol verseny
Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola

Nagy Balázs 8.avárosi6. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

2017. április 24. - Városi angol verseny
Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola

Kókai Kevin 7.avárosi5. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

2017. április 17. - Matematika verseny

Farkas Roland 5.avárosi2. helyezésFelkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes

2017. március 16. - "Tündérolvasók" szövegértő csapatverseny

Szabó Anna 5.b
Madarász Máté 6.a
Virág Dávid 6.a
körzetir.v. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

2017. január 20. - "Olvasni jó" szövegértő pályázat

Szuromi Réka 6.a
Góré Boglárka 4.a
Lihi Krisztina 3.a
Borsody Bálint 3.b
országosr.v. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

2017. január 20. - "Olvasni jó" szövegértő pályázat

Jacsó Zalán 1.b
Jacsó Dávid 1.b
Saláta Zsófia 3.a
Ujvári Rózsa 4.a
országoskönyvjutalom helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

2017. február 14. - 7-8. osztályosok történelem versenye
Miskolc

Vercsik Roland 7.a
Nagy Bence 7.b
megyei18. és 26. helyezésFelkészítő: Szabó Judit Ágnes

2017. február 17. - Zrínyi Ilona Matematika Verseny
Miskolc

Nagy Martin 4.bmegyei7. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

2017. március 24. - Meteorológiai verseny
Miskolc

Czidor Imre 4.a
Saláta Zsófia 4.a
Nagy Martin 4.b
Kígyósi Ádám 3.a
városi1. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Szabó Józsefné, Gombosné Horváth Éva

2017. március 24. - Meteorológiai verseny
Miskolc

Góré Boglárka 4.a
Radics Kitti 4.a
Lihi Krisztina 3.a
Mikesz Anna 3.a
városi5. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Gombosné Horváth Éva

2017. február 17 - Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Farkas Roland 5.amegyei18. helyezésFelkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes

2017. március 11. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Budapest

Virág Réka 4.a
Pocsai Gergő 4.a
Góré Boglárka 4.a
Czibor Imre 4.a
országos10. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2017. február 17. - Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Nagy Martin 4.bmegyei7. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

2017. február 10. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Miskolc

Virág Réka 4.a
Pocsai Gergő 4.a
Góré Boglárka 4.a
Czidor Imre 4.a
megyei1. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2016. december 9. - Avastetői Általános Iskola és AMI
Miskolc

Nagy Martin 4.bvárosiIII. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

2016. december 9. - Avastetői Általános Iskola és AMI
Miskolc

Üveges Virgil 8.avárosiI. helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter

2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye
Miskolc

Pataki Marcell 7.b
Péli Panna 8.b
Lovrity Szabolcs 8.b
városi7. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye
Miskolc

Iván Cecília 5.a
Szucskó Martin 6.b
Kovács Csaba 6.a
városi9. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye
Miskolc

Kelemen Kamilla 3.a
Farkas Dávid 3.b
Rőczei Krisztián 4.b
Nagy Martin 4.b
városiII. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

2016. november 22. - Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola angol nyelvi versenye sport témakörben
Miskolc

Kapitány Laura 5.b
Ladányi Gergő 7.b
Kovács Csaba 6.a
Nagy Balázs 8.b
városiI. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

2016. november 22. - Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola egyházmegyei hittanversenye
Miskolc

Virág Dávid 6.a
Virág Nóra 6.a
Izsépi Laura 7.a
Tóth Bence 7.a
városiV. helyezésFelkészítő: Gyuris Nikoletta

2016. november 22. - Gárdonyi Géza Általános Iskola prózamondó versenye
Miskolc

Bényei Boglárka 8.bvárosiII. helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

2016. november 22. - Gárdonyi Géza Általános Iskola prózamondó versenye
Miskolc

Ferenci Zita 1.b
Saláta Zsófia 3.a
Szekeres Adrienn 5.b
Zámborszki Laura 6.a
Barócz Ódri 8.b
városir.v. helyezés

2016. november 10. - Tiszaújváros Szent István Katolikus Általános Iskola Szentírás felolvasó versenye
Tiszaújváros

Baróczi Ódri 8.b
Iván Cecília 5.a
megyeiII. és V. helyezésFelkészítő: Gyuris Nikoletta

2016. október 14. - Bolyai matematikai csapatverseny
Miskolc

Nagy Martin 4.b
Pocsai Gergő 4.a
Dóka Ádám 4.a
Czidor Imre 4.a
városi17. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Szabó Józsefné

2016. október 13. - Arany János Általános Iskola környezetismereti versenye
Miskolc

Czidor Imre 4.a
Góré Boglárka 4.a
Mikesz Anna 3.b
Lihi Krisztina 3.b
városiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Gombosné Horváth Éva

2016. október 9. - Olvasók királya – a megyei könyvtár pályázata
Miskolc

Lippai Erika 3.b
Nyakas Laura 4.a
Zombor Hanna 4.a
városijutalom helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

2016. október 1. - Szeretem Miskolcot - városjáró vetélkedő
Miskolc

Iváncsó Mercédesz 7.a
Kovács Boglárka 7.a
Baróczi Ódri 7.a
Árvai Szandi 8.b
Izsépi Laura 7.a
városir.v. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

2016. október 1. - Szeretem Miskolcot - városjáró vetélkedő
Miskolc

Holló Laura 6.a
Zámborszky László 6.a
Virág Dávid 6.a
Madarász Máté 6.a
Szucskó Martin 6.a
városiI. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

2016. április 13. - Kommunikációs nap Komlóstetőn
Miskolc

Major TündevárosiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2016. április 13. - Kommunikációs nap Komlóstetőn
Miskolc

Kókai Kevin 6.a
Lovrity Szabolcs 7.b
Sziklai Albert 5.b
Madarász Máté 5.a
Üveges Virgil 7.a
városiI.
III.
V.
VI.
V. helyezés
Felkészítő: Rőczei Enikő
Tóth Péterné
Szigeti Zoltánné

2016. március 26. - Meteorológia verseny
Erenyői Általános Iskola

Rőczei Krisztián 3.b
Svéda Zalán 3.b
Góré Boglárka 3.a
Bán Virág Dorina 4.a
városiIV. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné
Juhász Nóra, Szabó Józsefné

2016. március 26. - Meteorológia verseny
Erenyői Általános Iskola

Czidor Imre 3.a
Nagy Martin 3.b
Farkas Roland 4.a
városiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné
Juhász Nóra, Szabó Józsefné

2016. március - Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Farkas Roland 4.a
Nagy Martin 3.a
Virág Dávid 5.a
megyeiIII.
XIV.
XVIII. helyezés
Felkészítő: Deme Attiláné
Szabó Józsefné
Zsova Anita

2016. március - Észpörgető matematika verseny

Farkas Roland 4.avárosiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2016. március - "Arany-tollal, költőszóval" helyesírási verseny

Major Tünde 4.avárosiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2016. február 18. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Iván Cecília 4.a
Farkas Roland 4.a
Major Tünde 4.a
körzetiIV. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2016. február 18. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny

Hotyek Bence 3.b
Nagy Martin 3.b
Rőczei Krisztián 3.b
Svéda Zalán 3.b
körzetiIV. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné
Deme Attiláné

2015. november - Pattantyús Matematika Emlékverseny
Miskolc

Major Tündevárosi4. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2015. október 20. - Bolyai Matematika Csapatverseny

Farkas Roland 4.a
Kis Kővágó Balázs 4.a
Major Tünde 4.a
Iván Cecília 4.a
megyei14. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

2015. szeptember 26. - Szeretem Miskolcot városjáró vetélkedő
Miskolc

Farkas Zsófia 8.b
Hodosi Kitti 8.b
Jámbor Balázs 8.b
Juhász Réka 8.b
Szabó Lilliána 8.b
városi4. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

2015. szeptember - „ Szívem csücske Magyarországon
Miskolc

Ujvári Róza 3. a városikülöndíj helyezés

2015. május 27. - PC Kismester Országos Informatika verseny
Kazinczy Ferenc Általános és Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája

Kláben Szabolcs Bence 8.b
Madarász Tamás Győző 8.b
Zombor Attila 8.a
országos1 helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter, Kassai Katalin

2014/15. tanév II. félév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Farkas Roland
Nagy Martin
megyei5.
7. helyezés
Felkészítő: Deme Attiláné
Hollóné Dobos Rita

2014/15. tanév I. félév - Pattantyús városi matematika

Merkel Tamás 6.avárosi5. helyezésFelkészítő: Taba Benőné

2014/15. tanév I. félév - Angol Országos online verseny

Szuromi Réka 4.aországos6. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

2014/15. tanév I. félév - Egyházi iskolák angol nyelvi szövegértési versenye

Péli Panna 6.b
Merkel Tamás 6.a
Nagy Bence 5.b
Madarász Tamás 8.b
Kókai Kevin 5.a
városi1.
3.
7.
7.
8. helyezés
Felkészítő: Rőczei Enikő
Szigeti Zoltánné
Rőczei Enikő
Tóth Péterné
Szigeti Zoltánné

2014/15. tanév I. félév - Kis Okos Informatikus Megyei verseny

Madarász Tamás 8.b
Kláben Bence 8.b
Zombor Attila 8.a
megyei4. helyezésFelkészítő: Kassai Katalin

2014. II. félév - Fazekas matematika verseny

Tigyi József 6.avárosi2. helyezésFelkészítő: Zsova Anita

2014. II. félév - Zrínyi matematika verseny

Merkel Tamás 5.bmegyei12. helyezésFelkészítő: Taba Benőné
Feladatsor 4. osztály

Feladatsor 5. osztály

Site Meter Google PageRank Copyright © Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 2017 | web: KataPorta.net KataPorta Webstatisztika